Czech fansite about actress and singer Ashlee Simpson

Image and video hosting by TinyPic

Rozhovory

Život je krásný

Ashlee Simpson-Wentz se nachází na skvělém místě. Jen se zepteje na chicagský bar Angels and Kings jejího manžela Peta a ona řekne: ,,Je to nádhera." Nebo skutečné zalíbení Chicaga, navštívila v poslední době mnoho památek ve městě jako například jezero Michigan, historické muzeum a sídlo metodistické církve.

Ona je prostě naprosto spokojená v této fázi života, která je orientovaná na její rodinu a také pracuje v pohodlném tempu na čtvrtém albu, které vyjde příští rok.

O sestře Jessice Simpson

Simpson-Wentz se snadno naštve, pokud lidé ošklivě mluví o její sestře.,,Ona je nádherná, naprosto ohromující," říká Simpson-Wentz. ,,Pokud byste se s ní osobně potkali, tak byste to viděli. Ach můj bože. Ona nepotřebuji make-up, ona je jedním z těch lidí, kteří jsou vždy krásní."

Chicago versus LA

Není žádným překvapením, že atmosféra Chicaga je v ostrém kontrastu s Los Angeles. ,,Chicago je město, kde se nevyskytuje tolik marnivosti, hrubosti a špatných slov," říká Simpson-Wentz. ,,Je to místo teplé, milující lidi."

A na rozdíl od většiny mladých celebrit, ona nepotřebuje propagaci na červeném koberci. Pokud zadáte do vyhledavače googlu ,,Simpson-Wentz", najdete bezpočet  paparazzi snímků z její zdánlivě všední pochůzky v jednoduchých šatech. ,,Nosím džíny a tričko nebo kraťasy a tričko každý den,"říká, odmítá hrát hru na Hollywood.

 ,,Není to tak směšné?" směje se. ,,A takový pocit nemám v Chicagu, které mám opravdu ráda. Můžu jít do obchodu s potravinami - je to úžasné! A koho zajímá, co si obleču, když si jdu pro potraviny? Je to tak hloupé."

Život s Petem a Bronxem

,,Chicago je rodné město Peta. Když sem jedeme, je to jako závan čerstvého vzduchu. Miluju zimu a sníh. Je to krásné místo, vždycky mám ten pocit, že jsem na prázdninách."

Další Reality show?

,,Já říkám ne, protože nechci, aby lidé sledovali mého syna. Už nechci kamery v mém bytě, už bych to neudělala."

Příběhy o Bronxovi

,,Je to nejúžasnější človíček ze všech. Nyní Bronx miluje hudbu, takže se společně bavíme. Líbí se mi jeho hudební vkus. Jsem ráda, když zpívá, je tak roztomilý. Klidně tančí i v obchodě, jsem ráda, že je to moje dítě."

Chicago

,,V Chicagu můžete navštívit skvělé obchody a najít šaty, které nejsou v LA. Wicker Park je nejúžasnější místo. Miluji, miluji, miluji tohle místo."

Půjdete se podívat na New York Fashion Week?

Možná tak trochu. Chci psát hlavně hudbu tento týden.

Už víte, jakým směrem se bude ubírat vaše čtvrtá nadcházející nahrávka?

Vím, vím. Vidím světlo. Ale rozhodně to ještě není závazné. Každopádně bude to trochu lidové.

Bude to více lidové než Pieces of me?

Měla jsem ten pocit. Ale uvidíme, co přijde tentokrát.

LaLa a Outta my head byly přece velké kousky.

No já jsem vždycky taková praštěná osoba, takže to můžu prohrát, že. Ale pro mě je to éra hudby,která mi chybí a chci tento druh hudby. Písně, které potřebujeme slyšet.

Stejně jako Alanis Morissette v devadesátých letech?

Ne (směje se).

Vypadá to, že všichni přátelé a rodina jste zapojeni do kolekce Jessicy.

Ta kolekce má vytvářet ten dojem. Já jsem jí vždycky kradla boty. A musím říct, že udělala opravdu skvělou práci s džínama - jsem do toho blázen. Její džíny dělají skvělý zadek a jsou pohodlné. Skvěle padnou.

A co oblečení, které máte na sobě dnes večer?

Všechno, co mám na sobě, je od Jessicy. Dokonce jsem od ní dostala i podprsenku a náhrdelník. Chci říct, je to moje sestra, takže je to tak zábavné a její kolekce je úžasná.

Chtěla byste v něčem podobném působit v budoucnu?

Ne v tuto chvíli. Není kam spěchat. Ale teď já a můj přítel Lauren chystáme společně oblečení. Malé, cool, krásné věci.

Máte sen, s kým byste si chtěla v budoucnu zazpívat?

Musím říct, Gwen Stefani je nová Blondie, takže bych chtěla, aby to bylo s ní. Nebo Karen O. Umřela bych pro to. Oh můj bože, jak ráda bych se potkala s Karen O. Oh můj bože, já  jsem na ní vyrostla.

Hot máma Ashlee Simpson - Wentz je nyní superštíhlá, ale po porodu měla hodně co zhubnout. ,,Přibrala jsem 50 liber, prostě úžasné. Jedla jsem dorty a koláče. Vypadala jsem jako bych měla každou chvíli prasknout." I když hubnutí není lehké, Ashlee si řekla, že to stojí za to. ,,Když jsem se chtěla dostat zpátky do formy a pracovala na sobě, boty Reebok mi dost pomohly, jsou opravdu skvělé, cítím se v nich jako ve své kůži. Ale samozřejmě také jsem dost cvičila a jedla zdravě.V současně době můj syn Bronx roste, už má 33 liber, tak to je teď můj trénink," směje se. Ash říká, že samozřejmě cvičením netráví celé dny a dodává: ,,Snažím se cvičit 30 minut denně, když můj Bronx zrovna spí."Zpěvačka nyní nemá mnoho pracovních příležitostí, naposled hrála v muzikálu Chicago, ale ona je šťastná, že si nyní může dát pauzu od své kariéry. ,,Být matkou je moje priorita a je to úžasné sledovat, jak vaše dítě vyrůstá. Je to ta nejlepší věc na celém světě." Obě sestry Ashlee i Jessica dělaly v minulosti reality show. Jessica má jednu aktuální dokonce rozjetou i nyní. Ashlee ale říká, že ona sama žádnou reality show už v plánu nemá.

Kdy jste naposled byla nadšená?

Je to vzrušující, že tu dnes jsem, abych zahájila prodej bonbónů Hershey Pieces. Je to zábavná akce, všude kolem je spousta čokolády. Je to vždycky fajn vidět se s fanoušky. Bylo to dobré ráno. 

Kdy jste se naposled cítila chytře?

Myslím, že pokaždé,když mám možnost něco ukázat. Hraji v Chicagu a tam se ukazuji po dobu 8 týdnů každý den.

Kdy jste se naposled zasmála?

Dneska ráno - díky Bronxovi, mému synovi. Je to vždycky tak, když se probudí, je tak roztomilý.

Kdy jste se naposled cítila naprosto uvolněná?

Myslím, že včera večer, když jsem byla v posteli, přitulená ke svému manželovi (smích).

Kdy jste se naposled viděla s Jessicou?

Když byla tady v New Yorku. Před týdnem a půl. Chodila na má představení, zašly jsme spolu na večeri a bavily se.

Kdy jste se naposled cítila provinile?

Já nevím. Proč bych se cítila provinile? Já nevím. Jím příliš mnoho kousků cukroví? Opravdu se necítím nijak zvlášť provinile (smích).

Jaký byl přechod z života Los Angeles do New Yorku?

Bylo to skvělé! Jsme tady jen na dva měsíce, pak zamíříme zpět domů. Ale je to opravdu super. Dělat Chicago bylo veliké, a bylo úžasné jít přes to všechno s mým manželem a dítětem.

Jak se vypořádáváte s časem, kdy jste s Bronxem od sebe?

On přijde na oběd či večeři ke mně do divadla docela často. Přišel na zkoušku a zařval: ,,Mami", když jsem byla na pódiu. Bylo to opravdu roztomilé.

Jak Bronx vnímá paparazzi? Řešíte to nějak?

Myslím, že Bronx si jich teprve začíná všímat. Více je to frustrující pro Peta a mě.

Máte pocit, že mateřství vás změnilo?

 Oh ano. Je to nejlepší věc v mém životě,pomohlo mi to vyrůst.

Jak se bude dál vyvíjet vaše kariéra?

Mám v plánu vzít si dva týdny volna, jen být doma a užívat si. Pak začnu znova psát. A taky chci vidět nějaké filmy.

Bude vám chybět předvádění v Chicagu?

Těším se, až se vrátím domů, jsem připravena jít domů. Ale těch 10 týdnů byla zábava. Byl to můj sen stát na Broadwyi.

1  
2  
 
Ashlee 2008-2012