Czech fansite about actress and singer Ashlee Simpson

Image and video hosting by TinyPic

Homepage

Dopis od Ashlee

Před pár dny se objevily zprávy, že Ashlee byla během rozhovoru v rádiu opilá. Ashlee na to reaguje a svým fanouškům napsala dopis, který je uveřejněn na jejím MySpace.

Já jsem se ho pro vás pokusila přeložit. Předem se omlouvám, moje angličtina není ideální a dost jsem se nad tím natrápila. Trochu jsem text zkrátlia, občas jsem totiž některé věty nebyla schopna přeložit vůbec. Občas jsem to přeložila trochu volněji. Pro zdatnější angličtináře sem proto dávám originál, aby si raději přečetly ten. Pro ty ostatní alespoň můj překlad. Myslím si, že to podstatné obsahuje.

Překlad:

Sedím v autobuse, který směřuje do Tampy. Momentálně jsem na promo tour. Mám šílený a hektický rozvrh. Časně ráno jsem v rádiu a pozdě v noci vystupuji v klubu. Je to spousta práce, ale mám kolem sebe skvělé lidi s kterými si užiju spoustu legrace. Je velmi znepokojivé slyšet, že lidé říkají, že jsem byla opilá při rozhovoru v rádiu. Já svou práci beru vážně a nikdy bych si neudělala takovu ostudu a nepřišla na show v takovém stavu.Zde je poctivé říci pravdu, která není pro nikoho jiného než pro moje fanoušky: Noc předtím jsem šla se svou dobrou kamarádku do hotelu a nechala jsem si udělat nové tetování. Když jsem jela do rádia, ukazovala jsem tetování z minulé noci. Vznikla doměnka, že když jsem si nechala udělat tetování, tak jsem automaticky musela být opilá. Nikdy jsem si nenechala udělat tetování, když jsem pila. Nechci mít pověst umělce, který se v opilosti nechává tetovat. Když jsem přišla to rádia, ihned mě zavedli do studia. Okamžitě jsem ,,byla puštěna do éteru“ a začal rozhovor. Byla jsem se naprosto bez energie, byla jsem unavená.Cítila jsem se hrozně.. Myslela jsem si, že všichni co poslouchají tenhle rozhovor, nepotřebují, abych tam seděla a říkala všechno, co se po mě požadovalo.Jak jste si mohli všimnout, ptali se mě většinou na velmi osobní otázky, z kterých nikdy nemám velkou radost, proto také to ,,hihňání“. Jestli jste slyšeli moje jiné rozhovory, víte že se směji často. Jsem velmi veselá osoba. Směji se denně, ale také se ,,hihňám“ když lidé mají hloupé otázky a já nevím, co říct jiného. Otázky týkající se mé falešnýách drbů, o mém těhotenství, o mém zasnoubení atd, nejsem nadšená z toho, když na to musím odpovídat každý den. Nakonec jsem se snažila přestat smát a doufala jsem, že se mě začnou ptát na důležitější otázky týkající se mého alba. Proto jsem tam také šla. Pár minut po tom rozhovoru jsem slyšela v rozhlase, že jsem byla opilá. Byla jsem velmi rozrušená, zvláště proto, že jsem se předtím necítala dobře.Během mojí kariéry jsem se naučila, že musím o tom mluvit, když se mě lidé snaží potopit. Proto také píšu tenhle dopis. Znova pro moje fanoušky. Jste pro mě velmi důležití. Všechny vás miluju.

Ashlee

Anglický originál:

I'm sitting on my bus heading to Tampa, FL. I have been on a promo tour. It has been a crazy hectic schedule. Early mornings for radio and late nights playing club shows. It's been a lot of work, but I have great people with me so it's been a lot of fun! :) I just wanted to address the rumors from a couple days ago at a morning radio show. It was very upsetting to hear that people are saying that I was intoxicated when I came in for my morning interview. I take my work very seriously and would never disrespect anyone and come into an interview that way. Here is the honest to God truth and this is for none other then my fans:
The night before I had a good friend come to my hotel to give me a tattoo. When I arrived to the radio station I showed them the tattoo I got the night before. It is my belief that they automatically assumed that because I got a tattoo I must have drank that night. I would never get a tattoo after drinking nor would a reputable tattoo artist do a tattoo after someone was drinking. When I walked into the radio station I was thrown into the interview. They didn't even introduce themselves to me before starting it, and just put me on the air. I felt bad energy and like I was about to be attacked as soon as I sat down. I felt uncomfortable. I'm sure you all have heard the interview so there is no need for me to sit here & tell you everything that was said and asked. As you may have noticed, I was asked mostly personal questions which are never fun to be asked and therefore I giggled my way through it. If you listen to other interviews I've done, you'd know I giggle a lot. Not only because I am a happy person & everyone who knows me knows I laugh all day long, but also I giggle when people ask me uncomfrotable questions not knowing what to say or what else to do. Questions & false rumors about my dad being a jerk, being pregnant, being engaged, etc are not fun to answer every single day. Eventually I try to just laugh them off and hope they start asking me important questions about my album and music which is why I am there. Five minutes after the interview was over I heard the dj that interviewed me say on the air that I was drunk. That really upset me especially after how uncomfortable they made me feel. Twenty minutes after that I went to XM Radio for an interview. They treated me with respect and were thankful for me showing up so early in the morning. I told the DJ there what had just happened and he said he wasn't surprised at all. The XM DJ said he used to work at that radio station and that he does things like that to people all the time trying to make a "story" out of it. He hated it because he did things like that to people all the time.
Throughout my career, I have learned that you must speak up for yourself when people try to put you down. That is why I am writing this today. I'm tired of people making things up about others. Again, this is for my fans. You are what is important to me.
All my love,
Ashlee xx

Poslední komentáře
09.03.2008 22:50:47: uz sem si te pridala,.. máš svůj blosek v rubrice spřáteleno,.. je tam uvedenej krátkej popisek kere...
07.03.2008 16:11:33: to je hruuza čo všetko si ľudia vymyslia...Ashlee určite nebola opitá smiley${1}
 
Ashlee 2008-2012